CSS/JavaScript Drop Down Menu Script
Webmaster Links

معرفی شرکت نداپرداز

سال 1372 آغاز یک حرکت علمی و فرهنگی در کشور ایران بود. در آن سال بسیار دور می نمود که دگرگونیهای بزرگی که در راستای دانش اطلاع رسانی، ارتباط و اتوماسیون صنعتی از سوی شرکتی تازه تاسیس و کوچک صورت گیرد. شرکت نداپرداز افتخار آن را دارد که با آغاز به کار خود در راستای تعالی فرهنگ، دانش مردمی و صنعت کشور گام برداشته و فاصله های دور و دست نیافتنی را به هم نزدیک نماید .

نداپرداز انفورماتیک به عنوان اولین ارائه دهنده سیستم تلفن گویا در ایران و با دارا بودن 18 سال تجربه درخشان در این زمینه و نصب و پشتيبانی بيش از 80% از تلفنبانک های کشور و نصب بیش از 14.500 خط سیستم تلفن گویا در داخل و خارج از کشور، در خدمت کليه بانکها ، سازمانها ، وزارتخانه ها ، سفارتخانه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ... می باشد.

 این شرکت توانست در طی سالها با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب ها و نارسائی ها گام بزرگی را در کشورمان بردارد که این هم مرهون زحمات و تلاش های بی دریغ و بی وقفه کارکنان وفادار و دلسوز و متعهد و کارآمد این شرکت می باشد .

شرکت نداپرداز مفتخر به کسب رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک شده است
و دارای مجوز رسمی فناوری اطلاعاتIT میباشد ، همچنین عضویت شوراي عالی انفورماتيک کشور ، انجمن شرکت های انفورماتيک و انجمن شرکت های اتوماسيون صنعتی نیز از افتخارات ما می باشد.

محصولات شرکت نداپرداز :

- طراحی سیستمهای تلفن گویا

- سیستم های نوبت دهی صف

- سیستمهای Cashless ATM

- سیستمهای کنترل دسترسی و امنیت

- طراحی سیستمهای تلفن بانک

- سیستمهای نظرسنجی

- سیستم های VoIP

و بسیاری دیگر از اینگونه دست آوردها حاصل کار این شرکت می باشد .

حرکت نداپرداز حرکتی نمادین است
که در راستای آن امتیازات بسیاری برای جامعه ایرانی پدید آورده است :

1- کاهش هزینه

2- جلوگیری از اتلاف وقت

3- کاهش ترافیک و رفت و آمدهای شهری

4- اطلاع رسانی به موقع و سریع 

 


 

آرمان شرکت نداپرداز برپایه خدمت رسانی و شکوفایی دانش و تکنولوژی در ایران می باشد و حقاً که این نه تنها در شعار، بلکه در عمل نیز این آرمان به تحقق پیوست . امروز به جرات می توان گفت که میلیون ها نفر در این سرزمین از خدمات این شرکت در سرتاسر ایران بهره می برند و نیکبختی در این که این تلاش و همت و خلاقیت فراتر از مرزهای این سرزمین به دیگر کشورها نیز راه یافته است .

در نهایت آرزومندیدم که شرکت نداپرداز بتواند این پویایی و تلاش و این آرمان بزرگ را همواره به انجام رساند، تا راه گشای پیشرفت دانش و فن آوری و فرهنگ جامعه ایرانی باشد .