CSS/JavaScript Drop Down Menu Script
Webmaster Links
سیستم کارت کلید بدون تماس هتل
اجزاء سیستم : Neda-Secure
دستگاه صدور کارت کلید مدل NHw 20 :
این دستگاه به کامپیوتر پذیرش در هر هتل متصل می گردد و وظیفه آن صدور کارت بر اساس تعداد شب اقامت میهمان می باشد. بدیهی است که ساعت ورود و خروج میهمان توسط مدیر تعیین می گردد و بعد از ساعت تعیین شده مهمان قادر به ورود به اطاق نمی باشد. ضمناً چنانچه در آن ساعت میهمان در داخل اطاق حضور داشته باشد دستگاه هشدارهای لازم را به میهمان می دهد و پس از اتمام تلرانس تعیین شده (که زمان آن توسط مدیر تعیین می شود) برق اطاق قطع خواهد شد.

NHw 20
دستگاه تشخیص کارت کلید اطاق مدل NHx 20:
این دستگاه در بیرون هر یک از اطاقها نصب می گردد و وظیفه آن تشخیص کارت و اعتبار زمان آن جهت ورود به اطاق می باشد. ضمناً این دستگاه امکان تشخیص کارت مستخدمین هتل ، سوپروایزر و مدیر را دارد و بر اساس تعاریف صورت گرفته عمل می کند. این دستگاه دارای حافظه بوده و قابلیت ثبت بیش از 200000 تردد ( حدود 20 سال) را دارد و در هر زمان که لازم باشد می توان گزارشات را از سیستم توسط کامپیوتر و از طریق پورت USB دریافت کرد.
در صورت نیاز این دستگاه قادر است به سنسور باز و بسته بودن درب اطاق نیز متصل شود و گزارشات آن را نیز ارائه می دهد.
دکمه تعبیه شده در روی این دستگاه از قابلیتهای مختلفی برخوردار می باشد ک ه معمولاً آن را به عنوان زنگ اطاق استفاده می نمایند.
قابلیت ثبت بیش از 200 هزار تردد
گزارشات توسط کامپیوتر از طریق پورت USB دریافت می گردد.
بدون نیاز به کابل شبکه و یا هر نوع سیم کشی

NHx 20
دستگاه تشخیص کارت داخلی مدل NHi 20 :
جهت فعال کردن برق اطاق این دستگاه در داخل هر یک از اطاقها نصب می گردد و لازم است میهمان پس از ورود، کارت خود را در داخل آن قرار دهد تا برق اطاق متصل گردد. از نکات مهم و قابل توجه اینکه کلید صادر شده فقط برای همان اطاق در مدت اقامت قادر به اتصال برق اطاق می باشد و با هیچ کارت دیگری این کار امکان پذیر نمی باشد. بر روی این دستگاه سه کلید به نامهای " لطفاً اطاق نظافت شود " ، " لطفاً مزاحم نشوید " و " انصراف " تعبیه شده است. در صورت فشردن کلید اول چراغ مربوطه در دستگاه بیرون اطاق روشن شده و بدین ترتیب مستخدمین مطلع می گردند. در صورت فشردن کلید دوم ضمن روشن شدن چراغ مربوطه در دستگاه بیرون اطاق، اجازه ورود به مستخدمین به صورت اتوماتیک داده نمی شود. در واقع چنانچه مستخدمی متوجه چراغ هم نشده باشد با کارت خود قادر به ورود نخواهد بود. قابل ذکر است با تعریفی که در سیستم صورت می گیرد، سوپروایزر و یا مدیر قادر به ورود در هر شرایطی خواهند بود.
در صورت فشردن کلید سوم وضعیت به حالت عادی بر می گردد.
NHi 20
کارت پی وی سی (pvc) بدون تماس (RFID Card) :
کارت پی وی سی که به عنوان کلید در این سیستم از آن استفاده می شود از نوع بدون تماس (RFID Card) و حافظه دار می باشد. در واقع از مزایای این سیستم استفاده از کارتهای بدون تماس است که در مقایسه با کارتهای مغناطیسی که در اثر مجاورات با دستگاههای مختلف خراب می شوند، بسیار منطقی می باشد و فقط کافیست کارت به دستگاه نزدیک شود ( حدود 5 سانتی متر ) تا درب باز شود.
کلید اطاقهای هتل شما یک کارت کوچک (pvc) شده و از قابلیتهای بسیاری برخوردار خواهد بود. ما پیشنهاد می کنیم به علت قیمت پائین آن، این کارتها از میهمانان پس گرفته نشود و با ذکر یک کد اشتراک در روی آن به نوعی برای مراجعه مجدد میهمان انگیزه ایجاد کنیم. ضمناً بر روی جهت دیگر کارت می توان عکس هتل با طراحی خاص چاپ شود. این کارت علاوه بر استفاده برای ورود به اطاق قابل استفاده برای کلیه سرویس های هتل از جمله رستوران، استخر، سالن ورزشی و کافی نت و ... می باشد. از نکات قابل توجه اینکه می توان از این کارتها برای استفاده از آسانسور هتل استفاده کرد و به روشهای مختلف قابل تعریف است. برای مثال دیگر میهمان لازم نیست در داخل آسانسور کلید طبقه خود را بزند، کافیست با نزدیک کردن کارت اطاق خود به دستگاه نصب شده در داخل آسانسور به طبقه مربوطه هدایت شود و قادر نیست به طبقات دیگر برود.
کارت بدون تماس و حافظه دار
با پس نگرفتن این کارتها از میهمانان ، برای مراجعه مجدد ایجاد انگیزه می کنیم .

RFID Card
قابلیت های سیستم
کارت های بدون تماس
نقشه سیم کشی سیستم هتل